Kalem Arabuluculuk Tahkim Eğitim Ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi A.Ş.

Ana sayfa > Kalem Arabuluculuk Tahkim Eğitim Ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi A.Ş.

KALEM ARABULUCULUK MERKEZİ

Kalem Arabuluculuk  Merkezi, 04 Temmuz 2014 yılında kurulan Türkiye'nin ilk arabuluculuk merkezlerinden biridir.

Kalem Arabuluculuk Merkezi, Arb. Av. Nihat ŞİMŞEK yöneticiliğinde 4 arabulucumuz ve iki asistanımız ile Kayseri de Miraboğlu İş Merkezinin 6. Katında faaliyet göstermektedir. Arabulucularımızın tümü "Uzman Arabulucu" sertifikalarına sahiptir. Ayrıca Arabulucu Av. Nihat Şimşek Dünyanın en iyi arabulucularından olan, İsrailli Micky Michael Lichtenstein, Yunanistanlı Spiros Livadopoulos arabuluculardan eğitim alarak Mentör Arabulucu olmuştur. Ayrıca yine dünyanın en iyi arabulucularından sayılan İngiliz Andrew Goodman ve Amanda Bucklow'dan eğitimler almıştır.

Uzman Arabulucularımız aşağıdaki isimlerden oluşmaktadır;

Merkezimiz, sadece arabuluculuk için tahsis edilmiş bulunan son derece modern ve nitelikli

- 1 adet 30 kişilik,

- 1 adet 10 kişilik,

- 3 adet 8 kişilik,

- 2 adet 6 kişilik olmak üzere, toplamda 7 adet toplantı ve görüşme odasına sahiptir. Bunların dışında, 3 adet yönetici odası, 2 adet bekleme alanı ve ayrıca 2  ayrı Vaka Yöneticisi Odası da mevcuttur. 

Vaka Yöneticisi niteliğine haiz, destek personelimiz ve asistanlarımız, Sertifikalı Arabuluculuk Eğitimi'nden geçmiş, yeterli derecede hukuki altyapıya sahip çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Arabuluculuk Merkezi'mizde, arabuluculuk işlemleri için hazırlanmış özel bilgisayar programları kullanılmaktadır.

Bu sayede gerek arabuluculuk başvurusu için kullanılacak formlar, gerekse arabuluculuk sürecine ilişkin tutanak, anlaşma belgesi şablonları ve geri bildirim formlarında en üst düzeyde standartlar uygulanmaktadır. Böylelikle Türkiye'nin neresinde olursa olsun tüm Kalem Arabuluculuk Merkezi listesinde yer alan arabulucuların iş ve işlemleri de yasaya uygunluk yönünden aynı standartlara haiz olacaktır.

Kalem Arabuluculuk Merkezi, vermiş olduğu hizmet ile geniş bir kesim tarafından kalitesiyle, hızıyla ve güvenilirliğiyle bilinen ve önde gelen bir merkezdir.

DOLANDIRICILARA KARŞI DİKKATLİ OLALIM 

“Kalem Hukuk Bürosu” adı kullanılarak bir çok kişiye dolandırıcılık amaçlı mesajlar gönderildiği , uzlaşma , icra takibi gibi hususlardan bahsedilerek büromuz ile de ilgisi olmayan numaraların iletişim adresi olarak bildirildiği yönünde ihbarlar alınmaktadır.  

BU TÜR DOLANDIRICILIK AMAÇLI MESAJLARA İTİBAR EDİLMEMESİ GEREKİR. 

BÜROMUZ TARAFINDAN KİMSEYE BU ŞEKİLDE MESAJ GÖNDERİLMEMEKTEDİR.